iCare oksijen monitör

Ücretsiz sağlık uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.16 MB
  • Version 3.6.0
  • Dil Türkçe
  • Firma iCare Fit Studio
Kullanımı oldukça kolay iCare oksijen monitör uygulaması ile kan oksijen ölçümünüzü yapabilirsiniz.

Profesyonel kamera ve flaş taşımayan ölçme cihazlarına göre, kullanıcılarına birden fazla ölçüm imkânı sunan iCare oksijen monitör uygulamasını kullanmak oldukça kolay. İşaret parmağınızı cihazınızın arkasındaki kamera üzerine yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu pozisyonda kısa bir süre kaldıktan sonra uygulama direk olarak kan oksijen veri analizini gerçekleştirecektir.

iCare uygulaması kan basıncınızı ölçtüğü gibi, kalp hızınızı, nefes hızınızı, işitme ve görme derecelerinizi de ölçer. Tansiyonunuzu da ölçebildiğiniz bu uygulama sizlere yüzde 95 doğru ve güvenilir bilgi verir.

Göz sağlığınız için önemli bilgileri sizlere sunan bu uygulama, egzersiz yapmanızı sağlar. Egzersiz sırasında yapmanız gereken hareketleri gösterir, adımlarınızı sayar. Gerçek zamanlı photoplethysmogram grafiği sayesinde solunum hız ölçümünüzü görüntüler.

Göz ve işitme testi yapmanızı da sağlayan iCare uygulaması, kan oksijen ölçümünüzü gerçekleştirir, akciğer kapasitenizin de ölçümünü sağlar. Sınırsız veri depolama özelliği sunan uygulama ile tüm verilerinizi ve ölçüm sonuçlarınızı depolayabilirsiniz.

Herhangi bir cihaza gerek duymadan fiziksel ölçümler yapabileceğiniz iCare oksijen monitör uygulaması, kullanıcılarına interaktif sağlık programları sağlamaktadır. Bu uygulama oksijen monitör fotoelektrik ile stabil nabız dalga sinyali toplayarak, fiziksel parametreleri kaydeder. Tüm bunları tek dokunuşla gerçekleştirebilmeniz mümkün. Kullanımı oldukça kolay iCare uygulamasını cihazınıza hemen yükleyin, tüm değerlerinizi anında ölçün, sağlıklı bir yaşam için egzersizler yapın!

Daha Fazla Göster
iCare oksijen monitör indir